AYU: Web Programlama Ödevi” hakkında 4 yorum

 1. Merhabalar,

  Ben kadromu yukseltmek için bu bölümü okumayı düşünüyorum ama tabi soru işaretleri var kafamda. Burada yaptıgınız ödevler her ders için geçerli mi? Ve dersleri dinleyerek bu ödevleri yapabilecek yeterlilik saglanıyor mu? açıkcası gözüm korktu. Bir de bu ödevler ders gecmeyi yüzde kaç etkiliyor, yani yapamama durumunda kalınıyor mu dersten?
  Dersler 18.00-00.00 arasıymıs, daha sonraki bir vakitte ders kayıtlarını dinlemek hocanın kanaatini olumlu etkiler mi? yoksa ders yapıldıgı an mı dinlemek gerekiyor kanaat notunu kapmak için?

 2. Merhaba,
  Her dersin ödevini paylaşmaya çalıştım, ama her yeni dönemde farklı bir ödev verilecektir. Geçerliliği bu anlamda yok.
  Derse katılan ve sistemdeki içeriği takip eden herkes ödevleri yapabilir. Öğretilmeyen veya müfredatta olmayan bir konu ödev olarak verilmiyor.
  Ödev yapmazsanız kalmazsınız. Final sınavının ağırlığı %70, vize+ödev+derse devam ve kanaat %30 oranında başarıyı etkilemektedir.
  Sonrada dersi dinlerseniz devamsız sayılmıyorsunuz, ancak derse katılıp soru soran, cevap verenler için de olumlu bir kanaat verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.